Bransoletka srebrna z krzemieniem pasiastym i rzemieniem

b369a
425,00 
Czas realizacji: 24h
Policz ilość liter, cyfr, kropek, przecinków i kresek a następnie wybierz odpowiedni zakres w opcjach. Tekst wpisz w okienku poniżej. Grawerowanie wydłuża czas realizacji o 1-2 dni. Pamiętaj, że przedmiotu z grawerunkiem nie można zwrócić.
Sposoby płatności
Dostawa
Zwroty

Przepiękna, ozdobna bransoletka wykonana całkowicie ze srebra próby 925 , dodatkowo rodowana, zdobiona  krzemieniem pasiastym i czarnym rzemieniem.

Szerokość ok. 3,0 cm,  waga 14,0g. Długość bransolety ok. 18cm Wzór pasków w krzemieniu jest unikalny dla każdego egzemplarza i może być inny od pokazanego na zdjęciu. Wyrób jest wykonany w całości ze srebra próby 925. Posiada cechę Urzędu Probierczego.


Parametry produktu
Materiał
srebro 925
Kamień główny
krzemień pasiasty
Kształt
kaboszon
Szlif
kaboszon
Szerokość
30 mm
Długość rzemienia
18 cm
Waga
14 g
  • Podobne z tej kategorii
  • Ostatnio oglądane
 
SZLACHETNE MATERIAŁY

Biżuterię wykonujemy wyłącznie z metali szlachetnych i kamieni naturalnych.

SPRAWDZONA JAKOŚĆ

Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów i autentyczność użytych materiałów szlachetnych.

POLSKA PRODUKCJA

Wspieramy krajowych producentów. Większość naszej biżuterii została wykonana przez polskich jubilerów.